Kullanıcı Giriş
altlogo

Şifremi Unuttum Üyelik Başvurusu
Kullanıcı Çıkış
altlogo


Devam etmek istiyor musunuz?
5 dakikadır herhangi bir işlem yapmadınız. Devam etmek için Lütfen Devam düğmesine basınız.


Vergi Ödeme

Tüm vergi ödemeleri ve Beyan işlemleri ; Arnavutköy Merkez Ana Hizmet Binası ve Hadımköy Ek Hizmet Binalarında yapılmaktadır. Bolluca Ek Hizmet Binasında ise sadece vergi ödemeleri yapılmaktadır. Vergi dönemlerinde ( Mayıs ve Kasım ayları son iki hafta sonu ) veznelerimiz açık olacaktır.

VAKIFBANK, HALKBANKASI ve DENİZBANK ile ödeme

Türkiyedeki tüm Vakıfbank, Halkbankası veya Denizbank şubelerinden belediye veznesine ödeme yapıyormuş gibi vergilerinizi ödeyebilirsiniz. Vakıfbank, Halkbankası veya Denizbank ile ödeme işlemlerinde kesinlikle ekstra işlem ücreti alınmayacak ve talep edilmeyecektir.

EFT veya HAVALE yolu ile ödeme

Bankaya havale yada eft yolu ile ödeme yapmak için (212) 600 50 00 numaralı telefon ile bilgi alarak ödemenizi yapabilirsiniz.

Banka Hesap Bilgileri : VAKIFLAR BANKASI / ARNAVUTKÖY ŞUBESİ

İBAN : TR 05 0001 5001 5800 7287 744779

Havale yolu ile Ödemelerinizi yaparken dikkat edilecek hususlar;

  • Adınızı ve soyadınızı yazınız,
  • Sicil numaranızı ya da T.C. kimlik numaranızı yazınız,
  • Vergi dönemini ve cinsini mutlaka belirtiniz.

" Birleşen Hadımköy, Taşoluk, Haraççı, Bolluca, Boğazköy, Durusu belediyelerinde kayıtları olan vatandaşlarımızın sicilleri değişmiştir. Lütfen sicil bilgilerinizi kontrol ediniz. " 6360 Sayılı Kanunun Geçici 1.Maddesi 15. Fıkrası gereği Büyükşehir olan yerlerde Köyden Mahalleye çevrilen yerlerin Emlak Vergileri 5 yıl Muafiyet Uygulanacaktır. (2015 – 2019 ) yılları "Vergiden Muaf tutulan Köyler; BAKLALI, BALABAN, BOYALIK, HACIMAŞLI, KARABURUN, TAYAKADIN,YASSIÖREN, YENİKÖY."


İletişim   |  Güvenlik   |  Yardım
Merkez Mah. Gençosman Cad. No: 19 Arnavutköy / İSTANBUL